Anunț de mediu

COMUNA SELEUŞ titular al proiectului – Sistem integrat de furnizare a energiei termice utilizând surse regenerabile de tip biomasă, biogaz, la nivel de localitate în comuna Seleuş, judeţul Arad, anunţă publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către APM Arad, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului, pentru proiectul – Sistem integrat de furnizare a energiei termice utilizând surse regenerabile de tip biomasă, biogaz, la nivel de localitate în comuna Seleuş, judeţul Arad, propus a fi realizat în Seleuş, FN (CF nr. 300191), jud. Arad. Proiectul deciziei de încadrare şi motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului din Arad, Splaiul Mureş, FN, jud. Arad, in zilele de luni până vineri, între orele 08:00-16:30, precum și la următoarea adresă de internet www.apmar.anpm.ro.