ANUNȚ privind consultarea publicului în legătură cu proiectul „Extindere reţea de canalizare în comuna Seleuş, judeţul Arad”

17.07.2018

„Comuna Seleuş anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitări de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Extindere reţea de canalizare în comuna Seleuş, judeţul Arad” propus a se realiza în intravilan comuna Seleuş, jud. Arad. Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul A.P.M Arad, str. Splaiul Mureşului FN (telefon 0257-280331) şi la sediul Primăriei Seleuş – comuna Seleuş nr.200, jud. Arad.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul A.P.M. Arad, str. Splaiul Mureşului
PN, jud. Arad, între orele 8°” – 14°°.”

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support